Brilon Racing Team vstupuje do 18. sezóny

Do 18. sezóny vstupuje mladoboleslavský cyklistický tým Brilon Racing. Na start prvních závodů se jezdci postaví již v sobotu 23. března.

Brilon Racing Team nadále vede Josef Hladík, hlavním trenérem je Václav Ježek a v realizačním týmu pokračuje i trenér mládeže Martin Turner a trenér přípravky Vlasta Hájek. Na start prvních závodů se jezdci postaví již tuto sobotu v Hlohovci na jižní Moravě. Zde se aktuálně závodníci nacházejí i na tréninkovém kempu.

Do 18. sezóny Brilon Racing Team vstupuje po té historicky nejúspěšnější. 17. sezóna přinesla stříbrnou medaili z mistrovství světa zásluhou Kristýny Zemanové, jež získala i titul české šampionky v cyklokrosu. Mládežnická sekce celku vybojovala téměř desítku medailí na českých šampionátech a Václav Ježek zažil první úspěšnou zimu mezi elitními jezdci. Kateřina Hladíková se navíc prvně probojovala do elitní desítky v závodě světového poháru společně s elitními ženami.

Na prahu 18. sezóny tak tým stojí s velkou výzvou, ale zároveň motivován, za což vděčí i partnerům. Těmi jsou generální partner Brilon, hlavní partneři BlackET, MEDelektronik, Level Sport Concept a dále Lawi, Ridley a Challenge.

Autor: Tomáš Ježek