Čtyři pódiová umístění z MČR v časovce družstev

   Mistrovství České republiky v časovce družstev se uskutečnilo v Židovicích nedaleko Roudnice nad Labem. Závodníkům mladoboleslavského Brilon Racing Teamu se podařilo vybojovat celkem čtyři medaile. Den před časovkou se uskutečnilo v Lovosicích kritérium. Kateřina Hladíková v něm dokázala vybojovat skvělé třetí místo.
   Zpět ale k Mistrovství České republiky v časovce družstev! V kategorii kadetů dojela čtveřice Tomáš Hájek, Karel Bartoš, Zdeněk Hradiský a Matěj Pekař na 5. místě. Ve stejné kategorii startoval i B tým ve složení Eliáš Hofman, Petr Miňovský, Matěj Havelka a Lukáš Kristl, kteří dojeli na 10. místě.

V kategorii elitních žen se na druhém místě umístila společně s Eliškou Drbohlavovou z konkurenčního týmu Martina Bartošová, v juniorkách dojela na třetím místě dvojice Kateřina Hladíková – Barbora Jeřábková.
   V kategorii mladších žáků se František Hladík spojil se svým konkurentem Jakubem Trousilem a společně dokázali zvítězit.
   V kategorii kadetek dojela na 6. místě Veronika Sedláčková, v žákyních vybojovala stříbro Adéla Stránská.
   Ve starších žácích dojela na 6. místě dvojice Antonín John a Šimon Kment, Robert Lang a Eduard John byli jedenáctí, Filip Voborník a Štěpán Görög šestnáctí.
   Nyní na závodníky Brilon Racing Teamu čeká soustředění v rámci přípravy na cyklokrosovou sezonu, jež se uskuteční v Hamru na jezeře.

Autor: Tomáš Ježek
Foto: Miloš Lubas