Šimon Kment nejlepším mladým jezdcem na Grand Prix West Bohemia

Skvělý výkon podal uplynulý víkend Šimon Kment v závodě Grand Prix West Bohemia, kde získal bílý trikot pro nejlepšího mladého jezdce.

Závod Grand Prix West Bohemia se koná v Kyšicích na západě Čech. Dvouetapové klání pro kadety a juniory dokonale prověřilo fyzické zdatnosti jezdců. Nejlepší výkon z mladoboleslavského Brilon Racing Teamu podal kadet Šimon Kment, kterému se podařilo urvat bílý trikot pro nejlepšího mladého jezdce a celkově skončil na 6. místě. Jeho bratr Adam byl celkově klasifikován na 11. pozici a v kategorii mladých jezdců byl druhý.

Dále byl celkově na 18. pozici David Svoboda, 20. dokončil Jakub Panuš, 29. Filip Voborník, 41. Eduard John a 54. Antonín John.

V kategorii juniorů dokončil celkově na 46. pozici Zdeněk Hradiský, 65. byl Tomáš Hájek a 67. Lukáš Kristl.

Nadcházející víkend závodníci odloží silniční kola a zúčastní se prvního dílu Českého poháru horských kol, který se jede ve Městě Touškov. Víkend poté se kadeti zúčastní Závodu míru nejmladších.

Autor: Tomáš Ježek