Toi Toi Cup pokračoval v Čáslavi, Světový pohár v Hulstu

Toi Toi Cup, Český pohár v cyklokrosu, pokračoval v sobotu 26. listopadu v Čáslavi. Na náročné trati zvítězil v kategorii starších žáků Šimon Kment, na čtvrtém místě byl František Hladík, Adam Kment dojel šestý, Jan Fara 18., Eduard John 20. a Václav Meier 34.

V kadetkách dojela na sedmém místě Adéla Stránská, naopak v kadetech byl devátý Tomáš Meier, 11. Lukáš Kristl, 18. Matěj Havelka, 22. Antonín John, 26. Eliáš Hofman, 29. Robert Lang, 33. Filip Voborník, 35. Petr Miňovský a 46. Štěpán Görög.

Vítězství v kategorii juniorů vybojoval Václav Ježek a v českém poháru zůstává nadále neporažen. Na 12. místě pak byl ve stejné kategorii Matěj Pekař.

O den později, v neděli 27. listopadu, pokračoval sedmým dílem Světový pohár v cyklokrosu. Závodu se zúčastnila Kateřina Hladíková s Barborou Jeřábkovou a v nizozemském Hulstu, jenž bude v roce 2026 hostit světový šampionát, vybojovaly 26. místo v případě Báry a 34.
v případě Kateřiny.

Nadcházející víkend se tým opět rozjede do světa. Část jezdců se zúčastní závodu Světového poháru v belgických Antverpách, Václav Ježek závodu v belgickém Molu a část týmu dalšího dílu Toi Toi Cupu, jenž se pojede v Kolíně.

Autor: Tomáš Ježek