Toi Toi Cup pokračoval ve Slaném, Václav Ježek a Kristýna Zemanová opět vítězí

Toi Toi Cup, Český pohár v cyklokrosu, pokračoval na státní svátek 17. listopadu pátým dílem ve Slaném. Deštivé podmínky udělaly ze závodu ten pravý cyklokros – závodníci se brodili po celé délce trati bahnem.

První kategorií, kde měl Brilon Racing Team své zástupce, byla kategorie starších žáků. Skvělý výkon předvedl František Hladík, jenž dojel na třetím místě. Sedmý byl Šimon Kment, 13. Eduard John, 19. Jan Fara, 27. Adam Kment, 32. Václav Meier a 50. Ondřej Moulis.

V kadetkách dojela na 13. místě Adéla Stránská, Veronika Sedláčková byla 14. Výborných výsledků opět dosáhli kadeti, stříbrný byl Tomáš Hájek, bronz bral Lukáš Kristl a 5. místem je doplnil Antonín John. Dále dojel na 10. místě Tomáš Meier, Matěj Havelka byl 18., Eliáš Hofmann 22., Filip Voborník 30., 35. skončil Robert Lang a 53. Petr Miňovský.

V juniorech znovu zvítězil Václav Ježek, v Českém poháru zůstává nadále neporažen a jeho suverénním lídrem. Zvítězil už v šesti závodech! Dále dojel v juniorech na 14. místě Zdeněk Hradiský.

Václav Ježek

Závod elitních žen byl opět suverénním představením mistryně republiky Kristýny Zemanové, která zatím nemá na české úrovni přemožitelku a suverénně vítězí v dalším díle ČP. Skvělé třetí místo pak vybojovala Barbora Jeřábková, jež se poprvé v Toi Toi Cupu postavila na pódium. Na čtvrté pozici dokončila Kateřina Hladíková, Tereza Vaníčková byla šestá.

Další díl Toi Toi Cupu se uskuteční v Čáslavi, a to 26. listopadu.

Autor: Tomáš Ježek