Tři vítězství získává Brilon Racing Team na závodech v Rakousku

Uplynulý víkend se v rakouském Purgstallu jel silniční závod s názvem Steiner Trofeo. Jezdci mladoboleslavského týmu získali cenná umístění, a to jak v sobotním kritériu, tak v nedělních silničních závodech.

Vítězství získal v sobotním kritériu Šimon Kment a sedmým místem ho doplnil jeho bratr Adam. Závod se vydařil i ženám – Tereza Vaníčková dojela na druhém místě, Barbora Jeřábková na třetím. Bronzový byl v juniorech Adam Strejček.

Nedělní program patřil závodům s hromadným startem. Vítězství vybojoval v juniorské kategorii Adam Strejček, jenž si po 92 kilometrů dlouhém závodě dospurtoval pro vítězství. 69 kilometrů dlouhý závod absolvovaly ženy, Tereza Vaníčková dokončila jako šestá, Barbora Jeřábková byla desátá. Skvělý výkon také předvedli v kategorii starších žáků bratři Kmentovi. Vítězství vybojoval Šimon, Adam dojel čtvrtý.

Nadcházející víkend se na start silničních závodů postaví mládežnické kategorie, v Nové Pace se koná mistrovství České republiky v časovce jednotlivců a v hromadném závodě. Držte jezdcům palce a sledujte nás na sociálních sítích.